Hakkımızda

Dış Ticaret Ajansı – DTA,

sürdürülebilir uluslararası ticarete odaklanan, dış ticaret için Türkçe içerik yayını ile bilgi paylaşımı yapan bir çevrimiçi medyadır. Uluslararası ticaret kavramını okurlarına farklı açılardan aktarma ve sürdürülebilir ticaret için kültür oluşturmayı amaçlamaktadır.

Uluslararası ticaretin kolaylaşmasını sağlamak, ticaretin gözden kaçırılmayacak detaylarını görmek, bilgi birikimini inşaa etmek isteyen tüm bireyler için zamanımızı harcıyoruz.

Ayrıca gelişen Türkiye Cumhuriyeti‘nin dünyadaki etkin rolünün arttırılmasını sağlayacak olan bilgiyi sunma isteği, herkesin ulus çıkarlarımızı destekleyecek vizyona göre hareket etmelerini sağlamayı istemek, bizleri disticaretajansi.com’u kurdurdu.

Her şey sürdürülebilir uluslararası ticaret için.

Ayrıca

Bu web sitesinde yer alan bilgilerin veya içeriklerin, yorum ve tavsiyeleri doğrudan uluslararası ticaret danışmanlığı kapsamında yönlendirme yapmamaktadır. Uluslararası ticaret danışmanlığı hizmeti; ithalat ve ihracat yapmak isteyen şahıs veya tüzel kişilikler için sözleşmeler ile desteklenerek verilen bir hizmettir. İşbu noktadaki tanım gereğince “DTA – Dış Ticaret Ajansı”, sürdürülebilir uluslararası ticarete odaklanan Türkçe içerik yayını ile bilgi paylaşımı yapan bir çevrimiçi medyadır. Uluslararası ticaret kavramını okurlarına farklı açılardan aktarma ve sürdürülebilir ticaret için kültür oluşturmayı amaçlamaktadır.

Bizlere ulaşmak için “Bize Ulaşın” sayfası üzerinden temas kurabilirsiniz.